Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
iENYRID S1 — надійний електросамокат із двигуном 800 Вт і акумулятором 48 В 15 А·год, що забезпечує до 45-50 км ходу на одному заряді.
Вирізняється міцною рамою, дисковими гальмами та передньою підвіскою.
Ідеальний для щоденних поїздок містом та легким бездоріжжям.
Бренд iENYRID
Модель S1
Двигун 800W
Акумулятор 15 А/год
Дальність ходу до 45 км
Вага 25.7 кг
Напруга 48 В
Час до повного заряджання 6-8 год
Максимальне навантаження до 120 кг
Максимальна швидкість: 45 км/год
Рекомендована швидкість: 25 км/год
Захист від води IPX4
Розмір 128*24*48 см
Гарантія: 12 міс
Гарантія на акумулятор: 6 міс
Вирізняється міцною рамою, дисковими гальмами та передньою підвіскою.
Ідеальний для щоденних поїздок містом та легким бездоріжжям.
Бренд iENYRID
Модель S1
Двигун 800W
Акумулятор 15 А/год
Дальність ходу до 45 км
Вага 25.7 кг
Напруга 48 В
Час до повного заряджання 6-8 год
Максимальне навантаження до 120 кг
Максимальна швидкість: 45 км/год
Рекомендована швидкість: 25 км/год
Захист від води IPX4
Розмір 128*24*48 см
Гарантія: 12 міс
Гарантія на акумулятор: 6 міс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Вага | 25.7 кг |
| Колір | Сірий |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 27 550 ₴





